lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

Казав пан — кожух дам, та слово його тепле, або чергова вигадка Генпрокурора Юрія Луценка


Автор: М. Терлецький

16 лютого 2017 р.
1183-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

16 лютого 2017 р. на сторінці Української правди в своїй статті «Прокуратура стає адвокатом держави та громадянина» Юрій Луценко написав:

 

- Я довго думав над тим, що має означати для людей нормальна прокуратура, і думаю, що все зійшлося в два слова – Закон і Справедливість…

Суспільство також вимагає від нас закону і справедливості. Закону, який має бути однаковим для всіх…

Переконаний – встановлення верховенства закону та відновлення справедливості – це не лише мої функціональні обов'язки як посадовця, це більшою мірою мій громадянський обов'язок, моє призначення як людини, яка вірить у справедливість, вірить в Україну та українських людей… .

 

Тільки два дні тому я писав, що пан Луценко якраз діє з точністю до навпаки, і навіть не бере до уваги заяви громадян про порушення закону прокурорами, коли йому персонально направляють звернення. Більше того, в порушення Конституції, на них не відповідають!

Ніщо так не обурює, як безбожна неправда, цинічна і безсоромна.

Якби в Україні був Генпрокурор, який би не дивився насправді крізь пальці на протиправні дії, в т.ч. прокурорів, то ми вже давно закінчили і з війною, і з корупцією. А так, одним несуть «похоронки» в дім, іншим - мільярди на рахунки…

28 листопада 2016 р. на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України розміщена петиція про звільнення Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора України за порушення ним присяги, Конституції і конституційних прав громадян.

Підпиши!

https://petition.president.gov.ua/petition/31127

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013