lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017    facebook.com/Lexikoukr

ДОРОЖНЯ КАРТА ДО ЖЕБРАЦТВА
ВІД НКРЕКП: ВАС ПРОВЕДУТЬ!

 

Автор: М. Терлецький

1 квітня 2017 р.
1227-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

 

Латану свитину з каліки знімають,
З шкурою знімають, бо нічим обуть
Княжат недорослих; а он розпинають
Вдову за подушне…
Тарас Шевченко

 

 

Шок!
НКРЕКП прийняла рішення, що з 1 квітня споживачі газу будуть платити абонплату щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання…

 

Що це? Останній шедевр влади як скоріше перетворити українців на жебраків? Чи «рука Москви», спецоперація, аби перекреслити будь-яке бажання економити на споживанні? Я чую, як поміж рядків цього шедевра від НКРЕКП сміється Путін: не економ, береш-не береш - однаково платиш!

beggers

 

Тільки пройдисвіти і неуки можуть порахувати вартість транспортування, якщо нічого не транспортували. Ще дві тисячі років тому древні казали: “De nihilo nihil”.


З того часу світ пішов у 21 століття, а НКРЕКП в інший бік - до єгипетських пірамід…


До честі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, він перший з посадовців у відеозверненні привернув увагу на недолугість  в рішенні горе-реформаторів.

 

Хто і ким ці НКРЕКП-«вчені навчені»? Чи є їх - банкірів, юристів - рівень достатнім для належного виконання обов’язків в галузях, пов’язаних з газом, електрикою, теплом, водою, відходами? Чи знає взагалі юрист, що таке джоуль, калорія?..

 

Стаття 7. ЗУ «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» вимагає, що Головою або членом Комісії може бути громадянин України , який має досвід роботи у сферах енергетики або комунальних послуг не менше п’яти років… професійний рівень …необхідні для виконання своїх посадових обов’язків.

 

Як видно з наведених на сайті НКРЕКП даних, члени комісії, зокрема голова, на час призначення не мали необхідного досвіду, що вимагав закон, тобто були обрані в його порушення. Та і в самому законі відсутній механізм відкликання членів НКРЕКП на вимогу суспільства у разі прийняття ними рішень, що істотно порушують законні інтереси громадян...

 

ВОВК Дмитро Володимирович

 Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народився в 1989 році у м. Києві в сім’ї лікарів. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет. Має значний досвід в інвестиційно-банківській діяльності - брав участь у залученні акціонерного та боргового капіталу провідних українських компаній, а також досвід управління в реальному секторі промисловості. У грудні 2014 року призначений тимчасово виконуючим обов’язки Голови НКРЕКП, а у червні 2015 року - Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення в НКРЕКП працював в Національному банку України керівником проектів та програм департаменту з корпоративних питань.

 

Голляк Юрій Борисович
член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народився в 1974 році у м. Києві. У 1996 році закінчив Київський міжнародний університет цивільної авіації за напрямом «економіка та управління». Доктор економічних наук. У червні 2015 року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення в НКРЕКП працював у міжнародних та національних компаніях нафтогазового сектору.

 
ЄВДОКІМОВ Володимир Анатолійович
член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народився в 1972 році у м. Києві. У 1995 році закінчив Київський політехнічний інститут, у 1999 р. – Міжнародний університет фінансів. У серпні 2014 року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення в НКРЕКП працював першим заступником директора ДП «Енергоринок».

 

МАШЛЯКІВСЬКИЙ Руслан Леонідович
член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народився в 1971 році у с. Бортники Фастівського району Київської області. У 1994 році закінчив Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, у 2001 р. – Інститут післядипломної освіти Київського державного університету технологій та дизайну, спеціальність - фінанси. У серпні 2014 року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення в НКРЕКП працював начальником управління енергоринку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ).

 

Морозова Вікторія Іванівна
член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народилася в 1970 році у м. Києві. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У червні 2015 року призначена членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До призначення членом Комісії працювала директором Юридичного департаменту НКРЕКП.

 

ЦИГАНЕНКО Борис Володимирович
членНаціональної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Народився в 1969 році у м. Прилуки Чернігівської області. У 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут, факультет електроенерготехніки та автоматики, кафедра електричні мережі та системи, інженер-електрик. У 2004 році закінчив Київський національний економічний університет, фінансовий факультет, магістр з фінансів (диплом з відзнакою).
Має значний досвід роботи у сфері енергетики:
- з 1994 по 2001 роки працював в АК «Київенерго» на посадах чергового диспетчера, старшого диспетчера, заступника начальника оперативно-диспетчерської служби, начальника «Північного» району «Кабельних мереж»;
- з 2001 по 2006 роки - заступником генерального директора «Київенерго» – директором філіалу «Кабельні Мережі»;
- з 2006 по 2009 роки – в Держенергонагляді Міністерства палива та енергетики заступником Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду у Центральному регіоні – начальником ВП «Держенергонагляд у Центральному регіоні»;
- з 2009 по 2010 роки – у ВАТ «Одесаобленерго» Директором технічним;
- з 2010 по 2011 роки - в Держенергонагляді Міністерства палива та енергетики заступником директора – заступником Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду.
До призначення в НКРЕКП працював директором ТОВ «Енерджі Консалтінг», що спеціалізувалося на управлінні проектами в енергетичній галузі.
У березні 2015 року призначений членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

 

НА МОЮ ДУМКУ, РІВЕНЬ ДЕЯКИХ ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ Є НЕДОСТАТНІМ ДЛЯ НАЛЕЖНОГО ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ В ГАЛУЗЯХ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ГАЗОМ, ЕЛЕКТРИКОЮ, ТЕПЛОМ, ВОДОЮ, ВІДХОДАМИ І ПРИЗНАЧЕНІ ВОНИ В ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013