lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017    facebook.com/Lexikoukr

ПОВЕРНЕННЯ ДО СТАЛІНСЬКИХ ЧАСІВ

(або податок від НКРЕКП за «лічильник»)

 

Автор: М. Терлецький

3 квітня 2017 р.
1229-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

wolf

Путін запропонував українській владі

купувати газ за нормою «бери або плати».
Українська влада довго обурювалася

такою несправедливістю!


Тепер українська влада

пропонує газ своєму народові

за «путінською» нормою«бери або плати».
З чистим сумлінням, спокійною совістю…

 

 

 

 

На відміну від прогресивної шкали навіть при сталінському СРСР, центральний орган демократичної держави Україна – НКРЕКП - прийняв рішення, що з 1 квітня споживачі газу будуть платити абонплату щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання?!


Встановлений у більшості популярний побутовий лічильник газу ВІЗАР G4 з максимальною витратою 6 м3/г дозволяє спожити за місяць 6х24х30=4320 м3.


За «справедливим і обґрунтованим» рішенням НКРЕКП і з 4 тисяч кубів і у випадку, якщо ви використаєте 4 куби за місяць, за транспортування газу в обох випадках стягується однакова сума?!

 

Що це невігластво чи свідомі дії, або примусити громадян платити за «лічильник»?

 

В 1923 році владою СРСР був уведений сільськогосподарський податок. Під сільгоспподаток підпадали, наприклад, корови, плодові дерев й кущі, і громадяни, у яких кожна копійка була на рахунку й діставалася тяжкою працею, у знак протесту викорчували на своїх ділянках усі фруктові дерева.

 

То чи нам ненав’язливо «пропонують викорчовувати дерева», тобто від’єднуватися від мереж газопостачання, щоб потім влада хвалила себе за високі досягнення зі скорочення споживання газу?


Варто сказати, що навіть за Сталіна, з 1939 року тверді ставки сільгоспподатку були замінені прогресивною шкалою. А що ж наша влада, демократична і людяна?

 

З таким успіхом до сплати за електроенергію НКРЕКП може додати платіж, вираховуючи з параметрів запобіжників на лічильниках електроенергії і примусити платити за максимально можливе споживання.


Може прийняти рішення про додатковий платіж за подачу води «по повній», без прив’язки до реально використаного обсягу. Таке саме ноу-хау НКРЕКП може використати і стосовно подачі теплоносія на опалення.

 

Чому тоді за транспортування російського газу в Європу держава не бере відповідно до діаметра труби, а рахує за куби? Чому сама відмовляється отримувати газ за нормою «бери або плати», а з чистим сумлінням, спокійною совістю чинить з власним народом з точністю до навпаки?

 

Складається враження, що владу зовсім не цікавить думка громадян, справедливість податків. Крім того, влада ще й виказує цим своє справжнє відношення до людей, яке так точно висловив класик: «Не вам про теє, дурням, знати! … Він Вовк, він пан... йому не слід...»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013