lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

Генпрокурор "Закон і Справедливість" або втрачене покоління


Автор: М. Терлецький

12 травня 2017 р.
1268-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

Провидці стверджують, що йому залишилося
бути на посаді Генпрокурора зовсім недовго

 

Підкорення нової кар’єрної вершини п. Луценком почалося 12 травня 2016 року, коли Верховна Рада призначила його Генеральним прокурором України. Вперше, людину без юридичної освіти. "Коли не коваль, то й рук не погань", - говорить народна мудрість. Але претенденти на такі посади мужицької мудрості не ймуть...


Сьогодні, день в день через рік (як "раптом" виявилося?) пан Луценко на своїй сторінці у Facebook помістив малюнок роботи невідомого художника, на якому в класичному стилі повідомив про свої звитяги на посту прокурора.
lutsenko

Взагалі, в любові прокурорів до зображень будь-якого стилю немає нічого назвичного – згадайте загальновідому пристрасть до картин, наприклад, Пшонки.
pshonka
Отже, я не стосовно їх непереборного тяжіння до графічного самозбереження, а щодо змісту шедевра п. Луценка. А зміст свідчить про тріумф, звитяги, здобутки...

«Усі ви — втрачене покоління», — кинув власник паризького гаража механікові, який погано відремонтував автомобіль Гертруди Стайн.

«Усі ви — втрачене покоління», — можна без сумніву повторити цю фразу на адресу українських "генеральних", і зокрема п. Луценка, бо вони, перефразуючи Екклезіаста, проходять і приходять, а беззаконня стоїть на місці. Поготів, справедливості і законності в діях навіть самих генеральних стає все менше і менше…

16 лютого 2017 р. на сторінці Української правди в своїй статті «Прокуратура стає адвокатом держави та громадянина» Юрій Луценко написав:"- Я довго думав над тим, що має означати для людей нормальна прокуратура, і думаю, що все зійшлося в два слова – Закон і Справедливість…

Суспільство також вимагає від нас закону і справедливості. Закону, який має бути однаковим для всіх…

Переконаний – встановлення верховенства закону та відновлення справедливості – це не лише мої функціональні обов'язки як посадовця, це більшою мірою мій громадянський обов'язок, моє призначення як людини, яка вірить у справедливість, вірить в Україну та українських людей… "Ніщо так не обурює, як безбожна неправда, цинічна і безсоромна. Поготів Генпрокурора...

Хіба можна назвати Генпрокурором посадовця, який давав присягу чинити тільки відповідно до законів України, а насправді не звертає уваги на Закон, на протиправні дії прокурорів, про що повідомляють громадяни. Більше того, він навіть не вважає для себе необхідним чинити за Конституцією і відповідати на звернення громадян - бундючність гідна пера Глібова: «…він пан… йому не слід…».

Не знаю, скільки законності чи незаконності було в рішенні Печерського районного суду міста Києва від 27 лютого 2012 року, коли нинішнього генпрокурора було присуджено до 4 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна за здійсненні злочину передбаченого ст. КК ст. 191 ч. 5 (заволодіння державним майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем по попередній змові групою осіб), і ч. 3 ст. 365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Ще раз скажу, що не знаю, скільки законності чи незаконності було (до речі, 7 квітня 2013 року Віктор Янукович підписав Указ № 197/2013 "Про помилування засуджених", серед яких і Луценко) в тому рішенні Печерського суду, але бачу, що сьогодні Луценко діє з точністю до навпаки щодо проголошених їм двох слів: Закон і Справедливість» - тобто того, що має означати для людей нормальна прокуратура і генеральний прокурор.

Саме тому своїми діями пан Луценко домігся того, що протягом першого року його прокурорства на нього була подана Президенту петиція щодо звільнення з посади Генерального прокурора України за порушення ним присяги, Конституції і конституційних прав громадян.

Саме тому громадяни пишуть про численні правопорушення п. Луценка, називаючи його безталанним емісаром урядової мафії.

 

Луценко - безталанний емісар урядової мафії

Навіть начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк відверто говорить, що а рік роботи Юрія Луценка на посаді генпрокурора позитиву в розслідуванні злочинів проти учасників Революції гідності немає.

 

Горбатюк: За рік роботи Луценка генпрокурором позитиву в розслідуванні злочинів проти Євромайдану немає


Згадуючи насправді малорезультативну роботу за його перший рік і його методи роботи, які відверто порушують закони України, маємо тільки одну гарну новину: всі провидці, з якими довелося спілкуватися, стверджують, що йому залишилося бути на посаді генпрокурора зовсім недовго.

 

Читати ще

 

Новела від Луценка: ось тобі, прокуроре, і Юріїв день!

Ось тобі, прокуроре, і Юріїв день? Чи обіцянка — цяцянка, а народу радість?

Чи є Генеральна прокуратура України і регіональні підрозділи юридичними особами?

Казав пан — кожух дам, та слово його тепле, або чергова вигадка Генпрокурора Юрія Луценка

 

Прокурор с пустым стаканом

Гастроли Юрия Луценко: тупо и глупо
Луценко привычно валяет дурака: дела против Авакова уже нет
Сын генпрокурора Луценко арендует у простой женщины 8 квартир на Печерске
Гастроли Юрия Луценко
Гастроли Юрия Луценко. Часть 2: сменщик Шокина
Гастроли Юрия Луценко: что стоит за «янтарным делом»
Луценко: семейный подряд
Воровские семьи Украины
Будут бить
Просто дурят
Игра в дурака

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013