lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

В Україні панують корупційна безкарність і гучні обіцянки генерального


Автор: М. Терлецький

23 травня 2017 р.
1278-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time
Abraham Lincoln

 

У середу 24 травня Генпрокурор Луценко обіцяє виступити у парламенті зі звітом про діяльність Генпрокуратури за рік.

Немає жодного сумніву, що фракція «БПП», від якої він пішов на посаду, буде розповідати після «переможного» звіту генпрокурора про величезні зрушення в Генеральній. Між тим, справи говорять красномовніше за адептів з групи підтримки: за рік "генеральства" Луценка результатів катма, а з осіб так званого оточення у одного за одним знімають санкції. І у громадян, на відміну від нардепів, очі відкриті…В Україні панує атмосфера безкарності щодо корупції

Саме таку оцінка напередодні звіту Генерального зробив керівник Transparency International після візиту до Києва: «В Україні панує атмосфера безкарності щодо корупції. А боротьба української влади з корупцією зводиться лише до гучних обіцянок». 

 

Похвалу за боротьбу з корупцією в Україні від Transparency International заслужило лише Національне антикорупційне бюро (НАБУ).

 

Виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин критично оцінив заяви генпрокурора Юрія Луценка про конфіскацію і повернення в бюджет України 1,5 мільярда доларів з рахунків Януковича та його оточення: «Від громадськості досі ховають рішення суду, на підставі якого ці гроші були повернені, отже ми не знаємо напевне, чи були вони повернені у держбюджет».

 

Представникам Transparency International не вдалося почути від генпрокурора точної інформації про те, скільки корупційних справ нині розслідується в Україні, хто до них причетний і про які суми грошей йдеться.

 

Те, що жоден корупціонер досі не сидить на лаві підсудних, в українській генпрокуратурі пояснюють недосконалістю судової системи та корумпованістю самих суддів, які не хочуть розглядати справи, передані ГПУ.


Ну й справді, невже ви сподівалися, аби свою неспроможність виконувати належно обов’язки генпрокуратура пояснювала профнепридатністю посадових осіб, зокрема браком юридичних знань? Не дочекаєтеся!

 

Взагалі цікаво, що уявляє на сьогодні прокуратура в Україні.
Чи є Генеральна прокуратура України і регіональні підрозділи юридичними особами?


Це питання не є таким вже несподіваним з огляду на те, яка якість законодавства взагалі. Думаю, що цього пан Луценко з його освітою точно не знає.


Читати ще

Чи є Генеральна прокуратура України і регіональні підрозділи юридичними особами?

Напередодні річного звіту Генпрокурора про прокурорські звитяги

Генпрокурор "Закон і Справедливість" або втрачене покоління

Горбатюк: За рік роботи Луценка генпрокурором позитиву в розслідуванні злочинів проти Євромайдану немає

Новела від Луценка: ось тобі, прокуроре, і Юріїв день!

Ось тобі, прокуроре, і Юріїв день? Чи обіцянка — цяцянка, а народу радість?

Казав пан — кожух дам, та слово його тепле, або чергова вигадка Генпрокурора Юрія Луценка

Луценко - безталанний емісар урядової мафії


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013