lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

Казашка Альбіна Ахметова:
Звернення до братів — українців. Не називайте цих виродків ордою…


Автор: М. Терлецький

12 червня 2017 р.
1299-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі,
садив його на свого коня, сам пішим, під вузду, вів коня
із кримським послом у Кремль, садив його на свій трон
і вставав перед ним на коліна

 

Леонід Кравчук в інтерв'ю "Обозревателю" 9 червня 2017 р. «В ОРДЛО українського вже немає ні на копійку» висловився з приводу того, що робити з жителями Донбасу, які перебувають під сильним впливом російської пропаганди, після звільнення територій від окупантів.

"Заклинання, що потрібно щось робити (з жителями Донбасу, – "ред"), тому що це наші люди – не є раціональним. Неможливо людину примусити любити, якщо ні – то ні", – зазначив він. На думку Кравчука, вони не сприймають Україну...

Хто ж насправді ці любителі  «русскаго міра»: нащадки роду Київської Русі чи Орди?
Щодо України – тут зрозуміло. Напевне, сьогодні, 12 червня 2017 р., в День Росії, вони викажуть ще ясніше свою сутність.

А ось щодо Орди?
Казашку Альбіну Ахметову таке порівняння навіть ображає. Ось її допис від 31 серпня, 2014, який ми передруковуємо.

 

Казашка Альбіна Ахметова:
Звернення до братів — українців. Не називайте цих виродків ордою…

Накипіло вже. Не називайте цих виродків Ордою! Чесно говорячи, жолобить сильно… Я розумію, емоції зашкалюють і незнання деяких історичних нюансів. Але прошу вас, шановні Українці, перестаньте називати цей набрід, що напав на вас, Ордою, ординцями та іншими інсинуаціями цього поняття. Це череда, навіть не зграя… До Орди їм ой як далеко. Вони, скоріше, нащадки рабів справжньої Орди. Не спадкоемці, а саме раби! Ми, казахи, у День Незалежності України, вийшли на свій страх і ризик до пам'ятника Тарасу Шевченку на однойменній вулиці в Алмати, щоб щиро привітати Українців з їхнім світлим, хоча й гіркуватим, святом. Проспівали гімн, поспостерігали «ввічливих людей» вітчизняного розливу й поспілкувалися з місцевою «ватою». Кажу — казахи, при тому, що ні на йоту сама не є етнічною казашкою. Але я дуже люблю й поважаю цей народ, який у роки заслань і репресій дав притулок і нагодував моїх польських і українських родичів.


Цей народ дав притулок і обігрів моїх практично знищених татарських родичів, нащадків справжньої Орди, Орди Великого Чингісхана, який і сам, і його нащадки (Хан Батий зокрема, прямим нащадком якого я з гордістю є) покрив усю цю овечу отару (яка тепер намагається називатися роіссєй) за дві секунди. Орда – це сила, це міць, це ідея, це доблесть, це шляхетність, зрештою. Ви щось подібне в овечої череди, що напала на вас, помічали? Ні, і не побачите. Боягузливі шакали не гідні називатися ординцями! Наш рух «Казахська Орда» — повністю на вашій стороні. Наш Президент, який у ході мінської зустрічі фактично послав пуйло по всіх статтях, живе в Астані в резиденції за назвою «Ак Орда», тобто «Біла Орда». Є в Казахстані місто Кизил–Орда, тобто, Червона Орда», де була ставка великого, героїчного війська. Представники «елітного підрозділу» десантури ерефії , що намотують соплі на кулак, до таких явно не належать. Ви напевно не знаєте, що справжні воїни Орди часто під час атаки прив'язували на спину своїх дітей-первістків. Догадуєтеся, навіщо? Правильно, щоб не при яких умовах не повертатися спиною до супротивника. Це схоже на те боягузливе й жалюгідне м'ясо, що ви зараз спостерігаєте в себе? Думаю, ні. Навіть татаро-монгольський бойовий клич «хуррра» просто, вибачте, сперли й привласнили.
Наостанок розповім одну історію. Моя (нині, на жаль, покійна бабуся) Ядвіга Полонська разом з родиною була вислана в Казахстан в 1939 році. Вона розповідала, як по прибуттю в степ (коли половину їх вагона довелося ховати) їх під дулами автоматників оточила юрба казахів. Вони стали кидати в юрбу переляканих переселенців чимсь білим і твердим. Спочатку злякалися й подумали, що це камені. Власне, Сталін своїми переселеннями (корейців, уйгурів, греків, кримських татар, турків-месхетинців, українців, поляків, прибалтів, чеченців, інгушів, дагестанців, дунган та інших) домагався саме « голодної бійні» у казахському степу. Але прорахувався. Навіть після страшного голодомору 30-х, коли казахи втратили половину населення, вони не втратили людяності. «Білі камені» виявилися куртом, сухим сиром, спеціально приготовленим. Страшенно поживний і корисний (дуже багато кальцію) продукт. Саме це казахи під дулами автоматників кидали переселенцям, знову на свій страх і ризик, щоб дітей нагодували хоча б… При цьому самі голодували. І по будинках-юртах розбирали.


А ще є в казахів такий звичай – Асар. Тобто «усім світом». Це коли переселенцям несли хто що може – ковдри, посуд, їжу, одяг… И все під дулами автоматів. І замість бійні Сталін створив багатонаціональний Казахстан. Ось це справжні ординці, а не ті, хто висилав до нас цілі народи… А ще є Майдан – площа (тюркське слово). Є «геть – кет – тюркське слово, ну й ще, якщо покопатися… А ще слова «казак» і «козак» мають одне значення – вільна людина. Так що, справжня Орда, це ви — Шановні Українці. І не потрібно очорняти це поняття порівнянням із цією, нехай і численною, але боягузливою й тупою купкою шакалів. З величезною повагою й теплом, громадянка Казахстану, Альбіна Ахметова. Україна жасасын! Слава Україні!
Рақмет, Альбина! Қазақстан жасасын!

Джерело
http://www.altyn-orda.kz/kazashka-albina-axmetova-obrashhenie-k-bratyam-ukraincam-ne-nazyvajte-etix-urodov-ordoj/

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013