lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

ПРАВОПОРУШНИКИ «В ЗАКОНІ», АБО ЯК ВБИВАЮТЬ ПРОКУРОРИ УКРАЇНУ ЗСЕРЕДИНИ…


Автор: М. Терлецький

24 червня 2017 р.
1311-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

Стаття 36. ЗУ "Про прокуратуру". Присяга прокурора
1. Особа, призначена на посаду прокурора,
набуває повноважень прокурора після складення
Присяги прокурора такого змісту:
"Я, (прізвище, ім’я, по батькові), вступаючи на службу в прокуратуру,
присвячую свою діяльність служінню Українському народові і Україні
та урочисто присягаю:
неухильно додержуватися Конституції та законів України;
сумлінним виконанням своїх службових обов’язків сприяти
утвердженню верховенства права, законності та правопорядку;
захищати права і свободи людини і громадянина,
інтереси суспільства і держави...

 

«Прокуратурою області ведеться дуже системна робота», - заявив прокурор Житомирської області Любомир Війтович 23 черв. 2017 р. в Житомирі на нараді за участі Генпрокурора Луценка.

vij
Як солодко для вух! Проте ось тільки декілька прикладів «системної роботи» пана Війтовича, які озвучив Генпрокурор Луценко:


— прокурор не здійснив жодних заходів, щоб зупинити незаконну діяльність з видобутку ільмініту ТОВ "Валки-Ільменіт", яке постачає продукцію в окупований Росією Крим для підприємства "Кримський титан";


— справа щодо незаконно функціонуючого цеха з наявною величезною кількістю необлікованої деревини, за словами Генерального прокурора, промислова територія якого належить дружині керівника Житомирської місцевої прокуратури Грабовича, для переробки лісосировини, досі, як визнав пан Війтович, не розслідувана;


— у Бердичеві прокурор організував незаконний гральний бізнес. Пан Війтович не «в курсі»?


Що тут сказати? В той час, як країна вводить санкції навіть проти артистів та іноземців, що відвідують окупований Крим, коли у нас 1214-й день йде війна з країною, що окупувала Крим, державний чиновник такого рівня грає на боці Росії.


То це зрада всіх тих, хто загинув у війні з Росією, пан Війтович, чи приклад того, як потрібно діяти всім українцям?


Немає жодного сумніву, що справа з цехом, особливо там, де має місце участь родичів прокурорів, вказує на те, що при такому прокуророві області, як пан Війтович, не буде ні верховенства права, ні боротьби з корупцією, ні очищення прокуратури, якою він керує, від злочинців на кшталт тих, що, за сумісництвом, працюють у сфері нелегального грального бізнесу. Будуть і надалі здійснювати незаконну діяльність підприємства, аби допомагати російським окупантам, будуть надалі продовжувати незаконний видобуток бурштину, буде продаж правоохоронцями « бурштинових білетів», будуть гангстерські розбірки зі стрілецькою зброєю…

 

За словами пана Луценка, в області «вже дожилися до того, що не «кришують», а самі утримують».


Додамо ще про, за потурання прокурорів, відсутність слідчих дій у відкритих справах і безпідставне їх закриття. «Ваші процесуальні керуючі або не здатні керувати поліцією, або разом з ними валяють дурня, - зазначив пан Луценко. …Райони укривають злочини або навпаки фальсифікують результати слідства».


В той час, як щодня йдуть повідомлення про поранених і вбитих захисників держави, пан Війтович «захищає» її зсередини своєю «системною» роботою. Жах! Немає слів!


То що ж це за людина в погонах, прокурор Війтович?


«Я не знімаю з себе відповідальності», завив прокурор Війтович. Оце і все? Навіть заяву про відставку не подав.

 

То яку відповідальність поклав на себе прокурор Війтович? - Лише словоблуддя для несповна розумних на зразок «я не знімаю з себе відповідальності».

 

Ось тут і виникає питання. Звичайно ми не Корея і навіть не Китай, де прокурору довелося відповідати «по заслугам» сповна. Але коли нарешті це припиниться? Коли за подібні речі, які вказують на порушення прокурором Війтовичем присяги прокурора, законів і Конституції України, які зазначають спосіб, у який мають діяти посадові особи, ці "герої" в погонах, які не мають честі написати навіть заяву про відставку, будуть притягатися до кримінальної відповідальності?

 

Чому внаслідок їх бездіяльності руйнуються долі людей, руйнуюється свідомість громадян, руйнується країна. Чому одні віддають життя, а інші паплюжать своїми діями Україну перед світом? Чому раз і назавжди вони не отримують «вовчий білет» на роботу в правоохоронних органах?

 

Не вмієшь, не здатний - не йди, не займай "не своє" місце. А зайняв посаду - відповідай за свою діяльність, відповідай не словоблуддям, а по-справжньому, як належить людині в погонах! Якщо ти гідний тих погонів...

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013