lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

Демагапія депутатів і патріотів без патрії


Автор: М. Терлецький

1 серпня 2017 р.
1349-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

Ó rus! quándo ego te áspiciam!
Horatius

 

O ubi campi...
Vergilius

 

Останні політичні події в Україні чимось нагадують притчу про те, як ламали «оптом і вроздріб» віник. Скоріше, нароздріб…


Справжність зв’язку партій з народом зайвий раз підтвердило те, що слабкий голос волаючого у пустелі, народ «не почув». Чи не тому, що наші «народні» страшенно далекі в сенсі тієї семантики, що присутня в означенні їхнього статусу депутата.


Рівно, як вони по-дорослому не думали і не думають спиратися на народ, так і народ не покладається на них, бо бачить користі в «народних» не більше ніж бджоли в трутнях. Народ шкірою відчуває «правду» в депутатській рихметиці, що обгрунтовує «зароблені» мільйони, які припали пилюкою в домівках. Хоча не зовсім припали, бо цю пилюку вони потрохи збирають, аби пускати щось в очі народу.


Але народ прозрів. Вірогідність того, що депутати хоча б інколи вставали чи лягали з думкою щирої демагапії, за мужицькою рихметикою, не перевищує евентувально-казуїстичної ймовірності, піднсеної до рівня хисткої непевності за умов застосування квазідискретного стьону випадковості.


За таких умов реальної демагапії бальзамом душевного заспокоєння може стати згадка справжнього народного одесита, а краще наспів чудової пісні:
- Ведь ты моряк, Мишка, моряк не плачет, но в этот раз поплакать, право, не беда...

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013