lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

ВОНИ І МИ


 

Автор: М. Терлецький

22 серпня 2017 р.
1369-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

 

 

 


Цікава в нас країна. Розумні люди. Найрозумніші і найактивніші дзвонять в студії під час прямого ефіру і один за одним ставлять серйозне питання: коли вони вже наїдяться і не будуть красти, коли буде закон і справедливість, коли будуть гідні зарплати і пенсії? І ведучі з серйозним видом адресують в сотий раз це актуальне за новизною питання присутнім експертам. Навіть ставлять раз за разом на голосування це питання від народу для народу…  Ну, щодо телеканалів, то тут зрозуміло - їм треба щось товкти в ефірі, а ось люди… Що їм ще не зрозуміло?


Вони і ми. Хіба вони – це не ми, хіба вони з Марса взялися, не не від нас, хіба не ми даємо їм в руки батіг, щоб поганяли нас, а забрати лінуємося? Вони і ми, чи тільки ми? Ось сьогодні одна жінка, українка, в ефірі сказала: ну, отримають вони летальну зброю - і що? Донбас теж отримає додатково. Чуєте: вони. Не Україна отримає, не вона, українка отримає, а вони!


Якщо навіть вживати слово вони, то їх – тисячі, а нас мільйони. Чия це країна - тисяч чи мільйонів? І хто має відповідати, за те, що в ній робиться? Ми і тільки ми, інших - їх – немає, є тільки ми.

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013