lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

ТЕРЕЗИ СААКАШВІЛІ: ЛЯХИ І ЛЯШКО


 

Автор: М. Терлецький

24 серпня 2017 р.
1372-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 

 

 

 


Незважаючи на поширену інформацію про позбавлення українського громадянства, Саакашвілі прибув 3 серпня до Варшави і взяв участь у відзначенні 73-ї річниці Варшавського повстання. Польські ЗМІ також повідомляли повідомили, що Міхеіл Саакашвілі зустрічався із представниками правлячої партії "Право і Справедливість". Претензій до українського паспорта Саакашвілі у прикордонників не було.

 

А ось в українській Держприкордонслужбі заявили, що при спробі в’їзду в Україну Міхеїлові Саакашвілі буде відмовлено у перетині кордону та позбавлено недійсного паспорта громадянина України. Як завжди наші чиновники впевнені, що і Саакашвілі мислить так само, як і вони: тобто, перетинаючи кордон, він буде мати при собі ще й внутрішній паспорт, аби його вилучили. Логіка!

 

Те, що у поляків немає питань щодо громадянства і паспорта політика, зайвий раз підтверджує його заява, що він буде повертатися 10 вересня в Україну через пункт пропуску "Краковець", який розташований на державному кордоні України з Польщею. Своїми діями у випадку Саакашвілі Польща явно демонструє власну позицію, що не збігається бажаннями української влади.

 

На відміну від поляків, Ляшко «розгорнув капюшон кобри» і закликає без жодного вагання стріляти на ураження. Ось деякі з його фейсбучних цитат:

- Саакашвілі, збоченець і садист, не тікай від своєї Грузії і відповідай за свої злочини! Убивці наших братів-грузин не місце в нашій Україні. Порошенка треба судити за те, що незаконно дав цьому убивці наше громадянство і переховував його від правосуддя…
Наймай найкращих адвокатів і йди судись! Але кордони моєї країни - священні, недоторкані і на замку! Тому звертаюся до наших героїчних прикордонників без жодного вагання стріляти на ураження проти кожного, хто прориває кордон!! Той, хто посягає на непорушність наших кордонів, - це ворог України!

 

Час покаже, які шальки терезів підуть донизу. Мабуть, не ті, де зменшене… Але вже зараз ясно, що 10 вересня на пункті пропуску "Краковець" буде гаряче.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013