lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017

ЩО НЕ ТАК В УКРАЇНСЬКОМУ КОРОЛІВСТВІ?


 

Автор: М. Терлецький

30 вересня 2017 р.
1409-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

 


Існуюча формула економічного життя України вбиває і державу і народ. Пільги, субсидії, що надаються в загрозливих для нормально функціонуючій державі (лише вдумайтеся в слова директора Департаменту обслуговування платників ДФС Наталія Калєніченко, що щоденно ДФС обробляє 1 300 000 запитів щодо доходів фізичних осіб для отримання субсидії), вказують однозначно: без зміни формули економічного життя, яка на сьогодні вигідна тільки капіталістам, ними розроблена і ними імплементована через своїх представників у законодавчій владі, не буде гідного життя громадян через мізерні зарплати і жебрацькі пенсії. Ми неминуче йдемо до прірви. Відсутність чи навіть затримка чергового траншу – це для нас катастрофа.


З одного боку - жалюгідні зарплати і пенсії, милостині в якості пільг та субсидій, відсутність можливості мати якісне харчування, освіту, якісне медичне обслуговування, якісні житлові умови, наявність боргів замість рахунків в банках, а з іншого - латифундії, палаци ще й по декілька квартир в додаток, яхти, найдорожчі автівки, мільйони в банках і готівкою вдома «на полиці», приватні музеї і ще багато-багато чого... Ще й отримана матеріальна допомога, щоб якось покращити таке «злиденне» життя владців. Оце і є наслідки працюючої на сьогодні формули економічного життя держави.


Розмови і обіцянки влади про мізерні підвищення оплати праці і пенсій – це спроба загіпнозувати людей і відволікти їх думки від розуміння того, що в державі вже багато років панує антинародні економічні закони, направлені на непристойне за розміром збагачення одних і жебрацтво інших.


Ендрю Карнегі, один з найбагатших людей в історії усіх часів, за версією Finance.ua, що володів власним капіталом у $400 млрд., стверджував: «Накопичення багатства — найгірший різновид ідолопоклонства. Ніякий інший ідол не має такої руйнівної сили, як поклоніння грошам».

 

Чи може бути жебраком людина, яка щоденно і добросовісно працює? Виявляється, може. В Україні. Що йде «в Європу», «долучається» до європейських цінностей…

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013