lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2019

ПРОДАЄМО ЗЕМЛЮ?
ЧИ БОГА ТА УКРАЇНУ?


 

Автор: N. Terletsky
15. 09. 2019 р.

 

 

 

Верховна Рада України від імені Українського народу… виражаючи суверенну волю народу - громадян України… піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України… усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, приймає… Конституцію - Основний Закон України.


Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону…
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки.
Усі суб'єкти права власності рівні перед законом
.

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ


Нащадкам про поле
(остання воля солдата)

Відео на YOUTUBE

 

Коли не можуть відібрати у людини одразу і все, що їй належить, шахраї намагаються відкушувати шматками.

 
Ось і земля, яка за Конституцією є власністю усіх громадян, за першим укусом перейшла не до всіх громадян, а "до тих, що на ній працюють". І це перше порушення Конституції, яке чомусь вітається як значний прорив до побудови держави з верховенством права.


Гаразд, належати може по-різному. Належати з правом використання, розпорядження чи володіння? Зрозуміло, для тих, хто збирається на ній працювати, досить права на користування. І Конституція дозволяє вже зараз: " Кожний громадянин має право користуватися …", і не треба нічого вигадувати більше. І решту громадян така формула влаштовує. Тобто земля і надалі буде власністю всіх громадян, належатиме державі Україна.


Але не це мали на увазі батьки ідеї як відібрати землю у людей, у держави. "Вдалий" досвід позбавлення народу його заводів і фабрик надихав креативних захланників на нові звершення. На черзі стала земля, що залишилась останнім надбанням народу і держави.


А як же, креативні, права усіх суб'єктів права спільної власності на землю? Як ви бачите свою відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями? І де в цій справі Бог?


Як відомо під визначенням товару - предмету торгівлі - розуміємо продукт праці людини, призначений для обміну або продажу і який має вартість. Якщо ви згадуєте, винахідливі, Бога в Конституції, то маєте знати, що земля не зроблена жодною людиною, не є предметом її праці, не є товаром. Усі алогічні пояснення необхідності продажу землі - все від лукавого, суть святотатство. Або софізми, як би назвав такі спроби ошалапутити народ батько формальної логіки - Аристотель.


Та й що то буде за держава, коли раптом станеться так, що вона буде розташована на землі, що їй не належатиме? Не належатиме навіть частково. Та й не така вже вона велика порівняно з тією ж Росією, Канадою, США…


І на останок. Більше десятка тисяч українців віддали своє життя на сході, аби українська земля належала державі Україна, всім громадянам України.

 

Невже вони віддавали найдорожче за землю, аби хтось цю саму землю, политу їх кров’ю, все-таки відібрав у їх нащадків, у держави, відібраву нинішніх та прийдешніх поколінь українців цю спільну власність?

 

Тяжкий гріх перед Богом і прокляття загиблих хтось хоче взяти на себе, панове добродії? Схаменіться! будьте люди,. Бо лихо вам… (Т.Ш.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

  

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013