lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Всі скрізь всюди та навкруги про український наступАвтор: М.Терлецький
115 квітня 2023 р.

 

 

 

Зненацька тишу перервав боязкий гавкіт собаки. Потім інша підтримала її, і гавкіт уже лунко розлетівся в темряві. У відповідь загавкали у крещендо ліворуч і праворуч, і в одну мить здійнялося несамовите собаче виття. Господарі виходили з хат і вдивлялися в темряву, намагаючись зрозуміти причину цього оркестру. Хтось спробував щось запитати в сусіда, перекрикуючи собаче форте, але голос тонув у голосній собачій какофонії.

Нарешті, так само зненацька, як і почалося, гавкіт припинився. З мить почувся ще один короткий і слабкий, на який відповіді не надійшло. Настала глуха тиша. Господарі, почухавши голову, так і не зрозумівши, що то було, стали повертатися в домівки. Собаки, ще трохи почекавши і повертівши хвостами, почали залазити в свої конури і вмощуватися там до наступної події…
       (зі старосвітських оповідок)

 

Майбутній український наступ на довгі тижні став бестселером національних та закордонний каналів, окремих блогерів, воєнних й невоєнних експертів, гадалок на картах, по зірках й сновидіннях.

Серйозні видання й імениті експерти з дитячою наївною впевненістю віщали багатотисячним аудиторіям про те, коли, де і як почнеться контрнаступ, посилаючись на добуту інсайдерську інформацію. Дні йшли, відуни переносили строки й знаходили для цього нібито розумні пояснення. Було смішно й водночас сумно. Сумно бачити яку велику кількість брехунів народила війна й яка величезна маса людей довіряє їм.

Так і хотілося спитати: серед тих чотирьох-п’яти чоловік, що приймають такі рішення і знають деталі, у вас, "провидці", є ваші "кроти"?..

Врешті-решт з’явилася новина, що перемкнула увагу цієї інформаційної зграї й гавкіт розпочався в іншому місці.


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013