lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Нова доктрина НАТО та США стосовно ведення військових дійАвтор: М.Терлецький
18 червня 2023 р.

 

 

 

… про неоднозначну формулу, по якій відбувається розрив між запевненням у партнерській, майже братній допомозі для перемоги над агресором і не наданням або затримкою вкрай необхідного для її досягнення. Немає потреби нагадувати, що тільки через півроку Україна одержала 4 (аж чотири!) хаймарси. Пройшло півтора року й жодного літака F-16.
Одне із двох: або в США їх менше десятка й вони не можуть зняти із себе останню сорочку, або не прагнуть якнайшвидшої перемоги. Ще потягнути півроку, ще рік… Хочу нагадати, що США довго тягли з Росією. І в що це вилилося? Скупий, як відомо, платить двічі. А в сучасних умовах набагато більше разів.
Lexikoukr 18.05.2023 Перемогти не можна програти: що таке добре і що таке погано?


На 480 день війни США так и не надали ЗСУ жодного F-16. І це при тому, що десятки пілотів зі всього світу, що літали на F-16, готові сісти за штурвал. Немає також дефіциту в інженерах з обслуговування. Що тоді заважає? Невизначенність у тому, чи потрібний розгром агресора? Чи якісь замудрі аналітичні плани?

Ми вже бачили роботу аналітичних, що привели до провалу готовності НАТО та США для успішного ведення війни в разі нападу Росії в 2022 р. на країну НАТО. Виручило те, що Росія вибрала напрям удару на Україну.

Здається зараз знову якась суперновітня розробка аналітичних служб по оновленню доктрини ведення військових дій без авіаційної підтримки.


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013