lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Що принесуть зараз для НАТО й США переговори Росії та України?Автор: М.Терлецький
23 липня 2023 р.

 

 

 

Помилка не так важлива сама по собі, як те, що вона тягне за собою багато інших гірших помилок
Що принесуть зараз для НАТО й США переговори Росії та України?

У триваючій війні Росії проти України НАТО та США допомагають Україні в її справедливій боротьбі проти пукашенсько-путінського агресора.

У публічній сфері з'явилася й обговорюється інформація про те, що США веде переговори з Росією стосовно питання "мирної" угоди України та Росії.

У зв'язку із цим природно виникає запитання: як можливі результати переговорів можуть вплинути на Україну, Росію, НАТО та США?

Залишимо гіпотетичний варіант програшу України, тобто капітуляції.

Тому що в цьому випадку Україна опиниться в найтяжчих умовах.

Також буде повний крах теперішньої геополітичної структури світоустрою, крах іміджу США й НАТО на тлі підйому ролі у світі Росії та Китаю, переходу до останніх титулу країн №1 у світі й приєднання до них інших країн світу.

Є інший гіпотетичний варіант: Україна не звільняє повністю свої території, але Захід примушує її сідати за стіл переговорів. Що буде за цим?

1. НАТО й США більше не є військовою й економічною силою №1 у світі.

2.Китай задоволений. Збільшується коло учасників союзу держав, що гуртуються з ним. Питання Тайваню стає справою часу.

3. У Росії небувалий підйом, пропагандисти на всіх каналах і по усьому світу віщають про перевагу росіян над Заходом і США, про їхню перемогу над світовим жандармом, про крах однополярного світу, про військову нездатність НАТО й США. Ростуть передумови для можливого вторгнення в країни Балтії й Польщі, з'єднання Калінінграда з територією Росії.

4. Майбутні вибори в США починаються на тлі величезного розчарування американців політикою влади й почуттям приниження своєї великої країни. Не важко догадатися про висновки, які вони зроблять.

А мій висновок такий: США й НАТО варто було б відкинути почуття остраху й нерішучості у відношенні до Росії. Така нерішучість уже привела до втрати часу для того, щоб не прийти до описаних негативних для них наслідкам. То бояться передати далекобійну зброю, то літаки, то категорично проти знищення сил і засобів агресора, що атакують Україну зі своєї території, то бояться навести порядок з піратством Росії в Чорному морі. І з кожним днем такі дії НАТО й США не віддаляють їх від описаних негативних наслідків. Втім, нехай думають і вибирають самі варіант, який поки ще є тільки гіпотетичним. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013