Lexikoukr - free books, tutorals...

ГОЛОВНА   -    Художня література

Іванченко Р. Отрута для княгині
Назва: Отрута для княгині
Автор: Iванченко Р. П.
Видавець: N. Terletsky. Київ. Електронна книжка
Рік: 2011
Сторінок: 437
Формат: pdf
Розмір: 5,12 МБ
Мова: українськаРоман відомої української письменниці Раїси Іванченко розповідає про тяжку добу X століття і проблеми, які хвилювали тодішнє суспільство і які є актуальними для кожної епохи. Княгиня Ольга, князі Олег, Ігор, Святослав, візантійські імператори Костянтин Багрян ородний, Роман Лакапін, болгарський цар Симеон та інші видатні постаті виринають з пітьми історії.
Розповідаючи про Київську Русь X століття, автор виділяє два прошарки тогочасного суспільства — владців і еліту. Якщо владці палять храми і січуть мечами письмена і книжників, спрямовують свій розум, все своє життя на чвари, змови, підступи, на те, як у будь-який спосіб захопити владу в Києві і утримувати її, поставити власний терем якнайвище на княжій горі, мати більше срібла, земель і селищ, то здателі, просвітники — справжня еліта — зводять чудеса архітектури, засновують школи, переписують книги, несуть світ знань в рідну землю...
Роман напрочуд актуальний. Автор своїми відвертими думками постійно підштовхує читача до порівнянь та аналізу минулого і сучасного, до створення власного критичного погляду на проблеми у суспільстві.

Свої думки та зауваження пишіть сюди

 

Скачати
КРАЇНИ
Flag Counter

 

    LEXIKOUKR  2013