Lexikoukr - free books, tutorals...

ГОЛОВНА   -    кримськотатарська мова

   
Посібник для навчання кримсько-татарській мові
Назва: Посібник для навчання кримсько-татарській мові за новим алфавітом
Автор: І. С. Кая.
Видавець: N.Terletsky. Київ, 2014. Електронна книжка
Рік: 2014
Формат: djvu
Мова: кримськотатарська / українська    Пропонований посібник призначений у першу чергу для тих, хто цікавиться історією, культурою й мовою народів, які населяють сучасну Україну.
    Це видання укладене на підставі виданої в 1928 році в Сімферополі книги Исаака Кая «Посібник для навчання кримськотатарській мові за новим алфавітом», переробленної для сучасного користувача.

 

Славнозвісна книга Исаака Кая «Посібник для навчання кримськотатарській мові за новим алфавітом» в оригінальному вигляді, яка видана в 1928 році в Сімферополі та перевидана МП "Ставри-Кая" в 1992 році.


    На наш погляд, лаконічна достатність матеріалу для початківця, який приступає до вивчення мови «з нуля», є його незаперечною перевагою в порівнянні з великим академічним викладом граматичних правил, який на початковому етапі знайомства з мовою виявляється непід'ємним і, найчастіше, непотрібним.
    Враховуючи певні фонетичні труднощі на початковому етапі знайомства з мовою для тих, хто звик читати на кирилиці, ми визнали за необхідне дати паралельно з написанням слів на латиниці їх кириличний еквівалент.
    Для україномовного читача наданий паралельний переклад тексту.


2014-06-14 001-029 Завантажити
2014-06-30 030-115 ЗавантажитиКРАЇНИ
Flag Counter


    LEXIKOUKR  2013